UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE obdélníkových bazénů NIAGARA a CALIFORNIA

    

Nadzemní bazén obdélníkového tvaru zatím není na českých zahradách příliš rozšířený. Díky výrazně jednodušší konstrukci, a tedy i ceně, jsou na mnoha zahradách bazény kulaté nebo i hůře, jen modré pytle s vodou.

Naše unikátní patentovaná konstrukce je pevná a stabilní i bez vody a díky tomu umožňuje bazén začlenit do vaší zahrady. Konstrukci hranatého bazénu lze snadno obložit, částečně zapustit do terénu, nechat obrůst popínavou rostlinou atp. Jedinou podmínkou pro umístění zahradního bazénu je rovný a stabilní podklad. Pokud místem pro nadzemní bazén bude trávník, měli byste každou nohu podložit např. betonovou dlaždicí.

Na zimu zahradní bazén buď jen vypustíte a zakryjete anebo zazimujete přidáním vhodné chemie proti zamrznutí vody. Jelikož je bazénová fólie volně v konstrukci, pohybující se led by ji mohl poškodit, popř. i proříznout. 

Prohlédněte si naše instruktážní video jak jednoduché je náš obdélníkový bazén postavit:

Návod

Výhody naší patentované konstrukce:

  • 100% made in ITALY, žádná náhražka z Číny!

  • Obdélníkový tvar jako každý správný zahradní bazén

  • Na zimu není třeba bazén skládat a uklízet

  • Patentovaná samonosná konstrukce zaručuje stabilitu a tvar i bez vody

  • Kontsrukce umožňuje obložit panely SOLAIRE nebo použít sadu pro kutily a obložit svépomocí

  • Bazén lze umístit na jakýkoliv srovnaný terén bez nutnosti betonování základové desky

  • Velmi jednoduchá instalace bez použití šroubů a nářadí během 30-60 minut (bez obkladu)

  • Vyrobeno společností s 60ti letou tradicí - New Plast vyrábí bazény od roku 1950 a výrobní proces je certifikován dle normy ISO 9001 : 2008

  • Použity jsou pouze materiály s evropskými certifikáty a pokrokové technologie

Upozornění - koroze:

Bez ohledu na použití chemie na ošetření bazénové vody, zejména pří použití slané vody, může dojít ke vzniku koroze zejména ve spodní části nohou konstrukce, což výrobce nepovažuje za závadu. Tedy slanou vodu použít lze, ale ta je natolik agresivní, že jí antikorozní ochrana ocelové konstrukce zcela neodolá. Například v našem bazénu se také koupeme ve slané vodě již šestou sezónu:) Nohy bazénu by měly stát na čistém betonu bez jakékoliv textilní podložky, která zadržuje vodu a tím zvyšuje riziko vzniku koroze.

A proč by nadzemní bazén nemohl vypadat třeba takto?